Ekibimiz

MEHMET SIDDIK SAY     (HUKUKÇU)

1989 Van-Edremit doğumludur.  Sakarya Üniversitesi Maliye lisans (2012) , Uluslararası ilişkiler ve Avrupa Birliği yüksek lisans(2015) , Uluslararası Vizyon Üniversitesi Hukuk fakültesi lisans(2020) mezunu olup, Mali Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

2013 yılında başladığı Ticaret Bakanlığındaki memuriyet hayatında tüketici hakem heyeti raportör ve başkanlığı, Holding, Anonim Şirket, Kooperatif ve Esnaf odalarında bakanlık temsilcisi(hükümet komiseri) olarak görev yapmıştır. Ulusal ve uluslararası yüzlerce şirketin olağan/olağanüstü genel kurullarını icra etmiş olup ayrıca tüketicinin korunması, piyasa gözetimi ve denetimlerinde bulunmuştur. Konkordato komiserliği, İç tetkikçi, Kalite yönetim sistemi alanlarında başarı belgeleri mevcuttur. Ticaret hukuku , Vergi hukuku , Şirketler hukuku ,  Tüketici hukuku ve İdare hukuku alanlarıyla ilgilenmektedir.

AV. BÜŞRA ÇARBOĞA

1993 İstanbul doğumludur. 2016 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mesleğe Sakarya Barosu’na kayıtlı avukat olarak başlamıştır. Şuanda İstanbul 2 nolu barosuna 2502 sicil numası ile kayıtlı olan Av. Büşra ÇARBOĞA ;  İş hukuku , İcra iflas hukuku ,Ticaret hukuku ve  Tüketici hukuku alanlarıyla ilgilenmektedir.

STAJ.AVUKAT MELİH KORKMAZ

1990 Sivas doğumludur. Lise eğitimini Sivas’ta tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Önlisans- (2012) İstanbul Üniversitesi Sosyoloji (2018) International Vision University Hukuk fakültesi lisans(2020) mezunu olup, Bankacılık Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

İcra iflas hukuku , İş hukuku ve bankacılık hukuku alanlarıyla ilgilenmektedir.

BURAK SAY (MÜHENDİS)

1994 Van-Edremit doğumludur. Karabük Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği lisans ( %100 İngilizce) mezunu olup, Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

2018 yılında Prof. asistanlığı ile başlayan akademik ve iş hayatına arma grup holding bünyesindeki yöneticiliği ile devam etmiştir. Zesay hukuk&danışmanlık ofisinde kişisel ve kurumsal veri güvenliği ve bilişim danışmanlığı alanlarında çalışmaktadır.